O mnie


fot. Magdalena 
Trebert

Cześć!
Mam na imię Ania ale w sieci funkcjonuję jako ProjectGallias. ProjectGallias to ja w 100%. Oferuję rzeczy piękne i wyjątkowe, niebanalne a czasem z lekkim przymrużeniem oka. Wszystkie produkty wykonuję ręcznie z dużą dbałością o detale oraz materiały, z których powstają.
Uwielbiam malować, rysować, ciąć, skręcać i rozkręcać, kleić, projektować itd... Chcąc się podzielić moimi pomysłami stworzyłam tego bloga. Mam nadzieję, że komuś się spodoba a kogoś innego zainspiruje. Jeśli tak będzie, zostaw proszę po sobie ślad;-) Będzie mi bardzo miło! 

Od kwietnia 2016 dołączyłam do design team D.I.Y.czyli zrób to sam gdzie będę dla Was tworzyć kursy DIY i Was inspirować. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i radość jednocześnie. Zatem od dziś zapraszam także w nowe miejsce;-

Jeśli masz ochotę na jedną z moich prac, masz pomysł ale potrzebujesz jego realizacji lub po prostu chcesz abym dla Ciebie coś fajnego zaprojektowała lub wykonała napisz do mnie. Tutaj się możesz ze mną skontaktować KLIK.


Wszystkie zamieszczone na stronie zdjęcia są moją własnością (jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam). Uszanuj to proszę i zanim skopiujesz zapytaj o zgodę. Dziękuję;-)

Pozdrawiam,
Ania
ProjectGallias