Digi

Cześć!
W tej części bloga będę udostępniać napisy, etykiety i inne grafiki mojego autorstwa. Możecie je wykorzystywać dowolnie tylko do użytku własnego. To wszystko za free;-) Jedynym warunkiem jest podlinkowanie tej strony (z hashtagiem #projectgallias lub #projectgalliasdesign) i podanie autora grafik, jeśli użyjecie ich w swoich projektach. Będzie mi miło jeśli zamieścicie mój baner na swojej stronie czy blogu tak aby więcej osób mogło skorzystać z darmowych grafik ProjectGallias Design (aczkolwiek nie jest to konieczne!).

Hi!
In this section of my blog, I offer signs, labels, and graphics of my own design.
They are free personal use, as long as you link to my page (with hashtags #projectgallias or/and #projectgalliasdesign), and clearly, mention they origin and author. I would be pleased if you put my banner on your page or blog to give more people a chance to grab free graphics made by ProjectGallias Design (it is not obligatory, though!).#projectgallias #projectgalliasdesign #cyfrowasroda #cyberwednesday

Kategorie {Categories}

Mama & Tata {Mummy & Daddy}
Babcia & Dziadek {Grandma & Grandpa}
Szkoła {School}
Ślub/Miłość/Walentynki {Wedding/Love/Valentine's Day}
Dziecko {Baby}
Urodziny {Birthday}
Imieniny {Name day}
Halloween {Halloween}
Wielkanoc {Easter}
Boże Narodzenie {Christmas}
Rocznice {Anniversaries}
Chrzest, Komunia {Baptism, Communion}
Inne {Misc.}
3 komentarze:

  1. Jak już zauważyłaś,że digi stempelek użyłam na kartce -https://barbaratoja.blogspot.com/2017/09/wrzesniowe-kartki-u-ani.html.
    pozdrawiam i dziękuję za możliwość użycia

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za udostępnienie stempelków. Polecam je innym :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie!