O mnie


fot. Magdalena 
Trebert


Cześć!
Mam na imię Ania a ProjectGallias to ja w 100%. Lubię rzeczy piękne i wyjątkowe, niebanalne a czasem z lekkim przymrużeniem oka i oczywiście własnoręcznie wykonane. Kocham DIY;-) Bawię się w scrapbooking. Projektuję grafikę. Ponadto uwielbiam malować, rysować, ciąć, skręcać i rozkręcać, kleić ... a w wolnym czasie szaleć w ogrodzie! 

Stworzyłam #cyfrowasroda #cyberwednesday, cykliczna akcję dzielenia się darmowymi plikami DIGI. Jeśli nie słyszałeś/słyszałaś o niej zapraszam Cię tutaj KLIK.
Przez półtora roku (04.2016 - 08.2017) zasilałam szeregi zespołu projektowego DIY gdzie inspirowałam czytelników w comiesięcznych wyzwaniach, tworzyłam kursy DIY oraz projektowałam grafikę.
Byłam też członkiem zespołu projektowego w Agateria Craft (09.2017 - 10.2018), producenta fantastycznych stempli i masek a od niedawna również wykrojników. Na łamach Agaterii inspirowałam czytelników swoimi pracami, foto kursami oraz video tutorialami. Jestem również jednym z projektantów wzorów stempli i masek, które sygnowane są marką Agateria Craft.

Chcąc się podzielić moimi pomysłami stworzyłam tego bloga. Mam nadzieję, że komuś się spodoba a kogoś innego zainspiruje. Jeśli tak będzie, zostaw proszę po sobie ślad;-) Będzie mi bardzo miło!
Zachęcam również do zajrzenia do mojej galerii w Pinterest. Znajdziesz tam moje starsze i te najnowsze projekty, pomysły na dekoracje, drobne upominki itp.
Jeśli chcesz podejrzeć jak pracuję i tworzę swoje prace, zapraszam Cię na mój kanał na YouTubie. W któtkich filmikach pokazuję krok po kroku jak wykonać dany projekt.

Jestem też na Instagramie, gdzie "wrzucam" zdjęcia, nie zawsze związane ze scrapbookingiem ale zawsze nawiązujące do tego co robię lub co lubię!

Wszystkie zamieszczone na stronie zdjęcia przedstawiają moje projekty, realizacje i są moją własnością (jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam). Uszanuj to proszę i zanim skopiujesz zapytaj o zgodę. Za co z góry dziękuję;-)

Jeśli masz ochotę na jedną z moich prac, masz pomysł ale potrzebujesz jego realizacji lub po prostu chcesz abym dla Ciebie coś fajnego zaprojektowała lub wykonała napisz do mnie lub zerknij do mojego butiku KLIK. Tutaj się możesz ze mną skontaktować KLIK.My name is Ania and ProjectGallias is 100% me. I like all things that are both beautiful and unique, original and sometimes with a slight wink and of course all handmade. I love DIY ;-) I like scrapbooking. I design graphics. Moreover, I love to paint, draw, cut, twist and untwist, glue things ... and in my free time, I am nuts about my garden!


For a year and a half (04.2016 - 08.2017) I was the lead designer of the DIY team, where I was inspiring readers in monthly challenges, creating DIY courses and designing graphics.
Next, I was the Agateria Craft designer (09.2017 - 10.2018), where I was inspiring readers by creating projects, photo and video tutorials. I am also a designer of Agateria's stamps and stencils.

The idea of creating this blog was sharing my ideas and designs. I hope someone will like it and some of you will be inspired. If you like my work, please leave a comment;-) I am happy to read them all!

All photos on my website present my projects, works, designs and are my property (unless otherwise explicitly stated). Please respect this and before you will copy ask for permission. Thank you in advance ;-)

If you are a fan one of my work or designs, you have an idea but you do not know how to make it or you just want me to design something cool and cute for you, please sent me a message or look at my online shop CLICK. Here you can contact me directly CLICK.

Pozdrawiam/Cheers,
Ania
ProjectGallias