środa, 6 grudnia 2017

News i stemple

Hej!
Dziś przychodzę do Was z dawno obiecywanym newsem! W końcu mogę się podzielić super wiadomością... otóż od dziś moje stemple można nabyć w Agateria Craft's;-) Tak, tak... moje stemple w Agaterii... ach jaka radość! A wraz z radością wielka trema czy Wam się spodobają? Na pierwszy ogień coś na dzień babci i dziadka ale już niebawem coś dla zakochanych. Trzymajcie rękę na pulsie! I oczywiście serdecznie zapraszam do Agaterii!
Dajcie znać co sądzicie o nowych stemplach. A może macie jakieś specjalne życzenia co powinno pojawić się na półkach w Agaterii?

Hi!
Today I come to you with the news! Finally, I can share a great message ... from now on, my stamps can be purchased in Agateria Craft's ;-) Yes, yes ... my stamps in Agaterii ... oh I'm so happy! I am happy and also afraid...  For a start something for grandparent's day but soon something for Valentine's day. Stay tuned! And of course you are welcome to visit Agateria;-)
Let me know what do you think about new stamps. Or maybe you have any special wishes what kind of stamps should appear on the Agateria's shelves?

 


8 komentarzy:

 1. Super stemple, każdy wyjątkowy :)Świetne to serduszko! Ciepło, serdecznie oraz grudniowo pozdrawiam i dziękuję za odwiedzany na blogu ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje i trzymam kciuki :) Stempelki urocze :) Najładniejszy ten okrągły Kochanym Dziadkom- bo jest taka subtelniejszą cieńszą czcionką :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nareszcie zaspokoiłaś moją, dawno już rozbudzoną, ciekawość:-))) Świetnie Aniu, serdecznie gratuluję, Twoje stempelki z pewnością będą cieszyły się dużym powodzeniem, czego Ci życzę z całego serca :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Super stempelki, gratuluję i życzę mnóstwa weny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fantastyczna wiadomość no i oczywiście GRATULUJĘ <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie!