środa, 7 sierpnia 2019

Cyfrowa środa - akwarelowy wianek

Hej!
Od jakiegoś czasu "chodził za mną" kolorowy wianek. Postanowiłam więc takowy zrobić. Dziś z okazji #cyfrowasroda #cyberwednesday dzielę się Wami wynikami moich prac. Ciekawa jestem czy Wam się spodobają i czy wykorzystacie je w swoich projektach. Czekam na info...

Na koniec jeszcze mała zapowiedź... Zgodnie z sugestią Agnieszki, przymierzyłam się ostatnio do zrobienia DIGI stempli postaci dziewczynek takich co to można pokolowować copikami i nie tylko. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem na kolejnej cyfrowej środzie udostępnie Wam nowe digi z dziewczynkami;-)Jak zawsze, wszystkie niezbędne informacje odnośnie użycia grafik znajdziecie w dziale DIGI. Zapraszam! Jeśli macie jakieś propozycje tematów na kolejną cyfrową środę dacie mi znać! Tymczasem pozdrawiam!

As always, all the necessary information regarding the use of graphics you will find in the DIGI section. Enjoy! If you have any topics suggestion for next #cyberWednesday just let me know! Greetings!

4 komentarze:

  1. Wianuszki teraz sa w modzie :) dziekuję, ze się podzieliłaś, chetnie się przy najbliżeszej okazji poczestuje :) No i narobiłas mi smaka na te digi dziewczynki :) nie moge się doczekac :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki! Zapraszam Cię na najbliższą #cyfrowasroda! Pozdr!

      Usuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie!