piątek, 5 maja 2017

Czy wiecie, że...

Cześć!
Czy wiecie, że...
Mam na imię Ania.
Mój drugi świat to ProjectGalliasKLIK oraz KLIK.
Urodziłam się w Warszawie ale od 20 lat zapuszczam korzenie w grodzie Kraka.
Moja rodzina to polska średnia czyli 2+2;-)
Jestem etatową mamą z wykształcenia fizyk KLIK.
Moją pasją jest sztuka. Taka szeroko pojęta. Wszystko to co robię traktuję jako mniejszą lub większą sztukę (pewnie niejeden dyplomowany artysta się na mnie teraz obrazi!). Zaczynając od scrapbookingu, poprzez florystykę, modniarstwo, rysunek, malarstwo czy grafikę komputerową. Kocham też DIY. A wszystko zaczęło się od wianków...
Pewnie nie wiecie, że... uwielbiam kwiaty i prace w ogrodzie;-) Gdy tylko nadarza się okazja przekopuję grządki, przesadzam rośliny, koszę trawnik. Po prostu to uwielbiam! Zanim scrapbooking skradł moje serce namiętnie piekłam ciasta i torty! Poza tym gdybym mogła przeniosła bym się do San Francisco. Uwielbiam to miasto odkąd postawiłam tam swoją stopę;-)

Ciekawie jesteście poco to wszystko?
Już wyjaśniam! To wszystko to sprawka dziewczyn z Art-Piaskownicy i ich urodzinowej foto gry "poznajmy się". Do tej pory unikałam prywatnych zwierzeń i dosyć szczelnie oddzielałam swoje życie blogowe od tego prywatnego. Dziś uchylam więc rąbka tajemnicy i daję się Wam poznać z trochę innej strony;-) Pozdrawiam!
4 komentarze:

 1. SUper !!!!!!!!!!!!!!!!!!Fizyk ...o proszę :)Rewelacja!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło cię poznać, jak widać ścisłowcy też kochają sztukę:) dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Alez cudny kolaż. Miło było Cie poznać. Art-Piaskownica

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło Cię poznać!
  Ogrodnictwo i w ogóle rośliny, to również moja wielka miłość. Chociaż przez ostatnie lata zeszła na bardzo odległy plan. W tym roku jednak postanowiłam jednak do niej wrócić i zadbać o swoje otoczenie. Założyłam działkę warzywną i jestem w trakcie porządkowania rabat kwiatowych - przy domu, do którego wprowadziłam się 7 lat temu był całkiem nieźle zaopatrzony w rośliny ogródek. Dotąd jedynie mniej lub bardziej systematyczne go odchwaszczałam, teraz postanowiłam dokładniej przyjrzeć się rosnącym tam roślinom i lepiej zadbać o ich potrzeby. Póki co, trzymam się planu, więc nie jest źle :)
  Dzięki za dołączenie do naszej zabawy. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie!